خدمات

شما چه به دنبال این باشید که فروش مجموعه خود را بالا ببرید ، چه به دنبال این باشید که کسب و کار خود در فضاى سنتی (آفلاین) را به یک کسب و کار قدرتمند اینترنتى تبدیل کنید، بدون شک جهت رسیدن به این اهداف به تیمى نیاز دارید که براى شما یک وب سایت کم نظیر طراحى کند و با محتوا و طراحى قوى پرچم سایت شما را در صدر سرچ موتورهاى جست و جو بنشاند. براى افزایش آگاهى از برند شما و آشنایی مشتریان با تفکر جارى و انتقال حس و حال همیشگى فضاى کارى شما، شبکه هاى اجتماعى شما را با تصاویر گیرا و متن هاى جذاب مدیریت کند و کمپین هاى چشم گیرى براى شما راه بیاندازد. تمامى این فعالیت ها براى این است که برند شما داراى یک هویت و شخصیت واحد شود و آوازه ى آن در همه جا بپیچد. تمام سعى نگاراد این است که خدمات طراحى وب سایت و اپلیکیشن | دیجیتال مارکتینگ | طراحى | عکاسى و ویدئو | برندینگ و تولید محتوا را به بهترین شکل ممکن براى شما انجام دهد به امید آنکه موفقیت کسب و کارتان را در کنار هم جشن بگیریم.

Website & Application

وب سایت و اپلیکیشن

بیشتر…

داشتن یک وبسایت با طراحی خوب و سرعت بالا برای هر کسب و کاری میتواند در جلب رضایت مشتری و افزایش فروش تاثیر بسزایی داشته باشد. سایت شما ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روزهفته شما را به دیگران معرفی می کند و به مشتریانتان خدمات میدهد، کاری که هیچ کارمندی نمی تواند برای شما انجام دهد.

بیشتر…

Digital / Social marketing

دیجیتال / سوشال مارکتینگ

بیشتر…

بدون استراتژی کارآمد بازاریابی دیجیتال شما نمی توانید یک بیزینس موفق داشته باشید، همچنین در این بازار پر رقابت و پر سر وصدا یک پله بالا تر از رقبا قرار گرفتن کار ساده ای نیست. متخصصین تیم ما می تواند برای شما یک برنامه بازاریابی دیجیتال طراحی کند که برای شما نتیجه بخش باشد.

بیشتر…

Design

طراحی گرافیک

بیشتر…

اولین چیزی که ذهن مخاطب شما را درگیر میکند ظاهر کار شماست ! چه بخواهید چه نخواهید برای رقابت با برندهای دیگر باید برند شما ظاهری آراسته و مناسب داشته باشد تا در این رقابت بتواند حداقل توجه مخاطبین را جلب کند. ما در کنار شماییم تا هویت بصری برند شمارا با طراحی خودمان زیبا کنیم. از طراحی لوگو گرفته تا طراحی دکمه “ورود” سایتتان با ما (;

بیشتر…

Photo & Video

عکاسی و ویدیو

بیشتر…

داشتن عکس هایی زیبا و حرفه ای از محصول یا خدمات شما از پایه ای ترین نیازهای هر شرکت و کسب و کاری است که آن را خیلی ساده و تأثیرگذار معرفی میکند. یک ویدئوى جذاب نیز میتواند داستان برند شما را در یک دقیقه به بهترین شکل ممکن روایت کند. از بهترین انواع ویدئوهای تبلیغاتی مانند استاپ موشن و موشن گرافیک در دستان ماست !

بیشتر…

Branding

برندینگ

بیشتر…

امروزه برندینگ یکی از مهم ترین عوامل موفقیت یا شکست هر کسب و کاری است. فرقی نمیکند که شما یک شرکت با سابقه یا کم سابقه اید، چیزی که درنهایت مشتریان شما از شما به خاطر دارند حسشان نسبت به برند شماست. ما اینجاییم تا با کمک شما مشتریان شمارا مجذوب برند شما کنیم و برای شما ارزشی فراتر از یک فروش ساده رقم بزنیم.

بیشتر…

Seo & Content

سئو و تولید محتوا

بیشتر…

شما به دنبال اطلاعات یک محصول خاص هستید ، اولین جایی که سراغ آن میروید کجاست؟ بله درسته ، گوگل ! شما متنی را تایپ و سرچ میکنید. لیستی از سایت های مرتبط با متن شما می‌آید. شما یکی از ۳ لینک اول را انتخاب میکنید. درست است؟ حال فرض کنید مردم به دنبال اطلاعات محصول شما هستند. اگر شما در صفحه اول گوگل حضور داشته باشید بردید! اگر نه ، شما آن مشتری را از دست دادید 😐 ما کمک میکنیم تا مردم شمارا راحت در گوگل پیدا کنند و مشتری شما بشوند و این یعنی SEO

بیشتر…
شروع پروژه با تیم نگاراد