خدمات نگاراد - سئو و تولید محتوا

SEO & CONTENT CREATION

سـئو و تولـیـد محـتوا

شما یک کمپانی با محصولات با کیفیت هستید. در فضای مجازی نیز یک وبسایت خوب برای فروش آنلاین محصولات خود دارید. اما آمار نشان میدهد این فروشگاه آنلاین شما مشتری ندارد ! چرا ؟چون شما در فضای مجازی شناخته شده نیستید. یکی از بهترین راه های ممکن برای رفع این مشکل ، شناخته شدن وبسایت در موتورهای جست و جو است که به اختصار به آن SEO ) Search Engine Optimization ) میگویند. در ایران و تقریبا جهان گوگل پرکاربرد ترین موتور جست و جو است. ما به شما کمک میکنیم تا شما در گوگل شناخته شوید. و هرگاه مشتری چیزی را سرچ میکند که در مجموعه خدمات و محصولات شما است، به شما برسد و مشتری شما بشود.

CONTENT IS THE REASON SEARCH BEGAN


سئو : بهینه سازی برای موتورهای جستجو

آنالیز سرچ

برای اینکه با صرف کمترین زمان و هزینه به صفحه اول گوگل برسیم، نیاز است بدانیم به دنبال چه کلید واژه ( واژه ای که در گوگل سرچ میشود ) هستیم و مخاطبین و سرویس دهندگان این کلید واژه چه کسانی هستند تا راحت تر استراتژی مشخص شود.

انتخاب کلید واژه مناسب

کلیدواژه های مختلفی برای یک مطلب میتوان یافت. اما ما به دنبال بهترین و مناسب ترین آن هستیم. پس با جست و جو و تحقیق این کلیدواژه را پیدا میکنیم و به کار میگیریم

تولید محتوای مرغوب

هرکسی در هر قشری با هر سلیقه ای در صفحات وب چیزی را جست و جو و مطالعه یا تماشا میکند. در واقع همه به دنبال محتوا هستند و محتوای با کیفیت بازدیدکننده بیشتری دارد. یکی از ملزومات رتبه دار شدن در گوگل داشتن محتوای خوب است که ما به شما آن را میدهیم.

سئو ON-Page

گوگل یک سیستم هوشمند است که با الگوریتم هایی که دارد تشخیص میدهد کدام سایت برای اینکه رتبه اول را داشته باشد ، بهتر است . و ما میدانیم که چه مواردی باعث میشود که گوگل زودتر ما را تشخیص دهد و به ما رتبه دهد. پس این موارد را در وبسایت شما پیاده میکنیم تا شما زودتر در گوگل رتبه پیدا کنید.

نگهداری رنک گوگل

سئو یک کار مدت دار نیست و یک پروژه نیست. سئوی خوب یک کار مداوم با صرف تخصص و هنر تولید محتوا است. برای نگه داشتن رتبه وبسایت در گوگل باید هر هفته وقتی گذاشته شود و به سایت شما رسیدگی شود تا رتبه در صفحه اول گوگل حفظ شود.

تولید محتوای حرفه‌ای

اگر قرار باشد مشتری شما در صفحات سایت شما بگردد باید چیزی برای دیدن داشته باشد، مطالب و محتوای مناسب چیزی است که همه به دنبال آن هستند. طوری که حتی اگر کسی اتفاقی به سایت شما آمد برای یک لحظه ام که شده مطالب را مرور کند. این هنر ماست که بتوانیم برای سایت شما مطالبی تهیه کنیم که برای بازدیدکنندگان جذاب باشد و آن ها را در سایت نگه دارد. حتی با تأثیری که میتوان در آن ها داشت آن ها را وادار به خرید از سایت شما کرد. این محتوا از ویدئو و عکس گرفته تا داستان و مطالب خواندنی میتواند مشتری را به خود جلب کند. خدمات ما در این بخش :

طراحی تقویم تولید محتوا | تولید محتوای مرغوب | تبلیغ نویسی حرفه‌ای | داستان سرایی

خدمات نگاراد - سئو و تولید محتوا

طراحی تقویم تولید محتوا

تولید محتوای مرغوب

تبلیغ نویسی حرفه‌ای

داستان سرایی

دیدن نمونه کارها