خدمات نگاراد - طراحی گرافیک - هویت بصری - لوگو

GRAPHIC DESIGN

طراحی گرافیک

اولین چیزی که ذهن مخاطب شما را درگیر میکند ظاهر کار شماست ! چه بخواهید چه نخواهید برای رقابت با برندهای دیگر ، برند شما باید ظاهری آراسته و مناسب داشته باشد تا در این رقابت بتوانید حداقل توجه مخاطبین را جلب کنید. هویت بصری برند شما از ست اداری شما (طرح پاکت نامه شرکت، سربرگ ها، … ) گرفته تا لوگوی شرکت شما را در بر میگیرد و در نگاه مشتری تأثیر میگذارد. ما در کنار شماییم تا زیبایی بصری برند شمارا بهتر کنیم. خدمات ما در این بخش :

UI طراحی رابط کاربری | UX طراحی تجربه کاربری | طراحی هویت بصری برند | طراحی گرافیک

DESIGN IS NOT JUST WHAT IT LOOKS LIKE AND FEELS LIKE, DESIGN IS HOW IT WORKS (Steve Jobs)


خدمات

UI طراحی رابط کاربری

طبق آمار مرکز STATISTA به طور متوسط انسان روزانه ۵ ساعت را با گوشی هوشمند خود میگذراند ! پس قطعا زیبایی و تجربه لذت بخش در استفاده از اپلیکیشن ها و سایت های شما بسیار مهم است. از این رو یکی از مهم ترین دغدغه های شرکت ها و سازمان هایی که درخواست سایت یا اپلیکیشن دارند ، زیبایی در عین کاربردی بودن است. ما برای این دغدغه راه حل های خوبی داریم.

 ux خدمات نگاراد - طراحی گرافیک - طراحی تجربه کاربری

UX طراحی تجربه کاربری

حتی اگر وبسایت یا اپلیکیشن شما بسیار زیبا باشد و توجه کاربر را جلب کند، در طولانی مدت باید بتواند مشتری را راضی و خوشحال نگاه دارد. چراکه تجربه کاربری و سهولت استفاده از دیوایس ها از لزومات طراحی وبسایت و اپلیکیشن است. کاری که تیم نگاراد به صورت تخصصی روی آن کار میکند تا وبسایت یا اپلیکیشن شما بهترین تجربه ممکن را به مشتری بدهد و مشتری را یک هوادار همیشگی برای برند شما کند.

طراحی هویت بصری برند

دقت کرده باشید اکثر افراد میگویند حافظه تصویری شان قوی تر است. خب این حرف درست است و تصاویر و اشکال بیشتر در ذهن ها میمانند. حال اگر برند شما تصویری یکتا داشته باشد (طرح لوگو ، طرح لوگوتایپ … ) و در ذهن مشتریان خوب نقش ببندد ، قطعا در برندینگ شما تأثیر داشته و باعث افزایش اعتبار شما میشود. و اعتبار بیشتر یعنی سود بیشتر ! یکی دیگر از خدمات نگاراد.

 خدمات نگاراد - طراحی گرافیک - طراحی هویت بصری
خدمات نگاراد - طراحی گرافیک

طراحی گرافیک

از کارت ویزیت گرفته تا بیلبورد های سطح شهر، وظیفه تیم ما این می باشد که طرحی ارائه دهد که با حسی خوب در ذهن بماند و بتوانیم در دید مشتریان شما تأثیر داشته باشیم. تا اگر اثری از شما را دیدند آن را به خاطر بسپارند و به راحتی به یاد بیاورند.

فرآیند پیاده سازی

شناخت برند و مخاطبین برند - خدمات نگاراد - گرافیک

شناخت برند و مخاطبین برند

جهت ایده پردازی صحیح ما نیاز داریم که خوب بدانیم برای چه کسی طراحـی را انـجام می دهـیم و هدف از طراحی چه چیزی مـی باشد؟ بعد از تحقیقات و شناخت عمیق از نیاز های طراحـی و درک بـرند و مخاطبین آن، ما در تلاش هستیم که درک خوبی از طراحی مورد نیاز بدست آوریم

ایده پردازی - خدمات نگاراد - گرافیک

ایده پردازی

درکـی کـه ما از مرحله قبل بدست آوردیم تبدیل به ستاره قطبی ما در فرآیند ایده پردازی خواهد شد و سعی خواهیم کرد که کلیه ایده ها و استراتژی ها همسو با نیاز های طراحی باشند.

آفرینش - خدمات نگاراد - گرافیک

آفرینش

بعد از نهایی شدن ایده ها نوبت به پیاده سازی میرسد. با در نظر گرفتن ایده ها و استراتژی ها ما برای عملی کردن طرح های گرافیکی اقدام میکنیم.

تطابق با نیازها - خدمات نگاراد - گرافیک

تطابق با نیازها

در انجام خدمات نگاراد، هر تلاشی در نتیجه ی نیازی است. برای ما بسیار مهم است که نیاز مشتری چیست و چه چیزی کسب و کار او را ارتقاء میدهد. به همین دلیل پس از اتمام پیاده سازی طرح های گرافیکی ، حتما تطابق با نیازها انجام میشد. تا بهترین نتیجه در دستان مشتری قرار گیرد.

دیدن نمونه کارها