خدمات نگاراد - عکاسی و فیلمبرداری

PHOTO & VIDEO

عـکـاسـی و ویـدیـو

عکاسی و فیلمبرداری از برند شما، کانال اصلی برند و کسب و کار شما به دنیای رسانه هاست. رسانه ها جاهایی هستند که مشتریان شما را میبینند. از کانال تلگرام گرفته تا سرویس پخش آنلاین آپارات شما در هرجایی میتوانید دیده شوید. ولی چه خوب است اگر با یک ویدئوی تبلیغاتی بی نظیر با یک ایده خوب خودتان را نشان دهید. یا با چند عکس بِکر از محصولات و برند خودتان را به دیگران معرفی کنید. خدمات ما در این بخش:

تیزر های تبلیغاتی | موشن گرافیک | استاپ موشن | عکاسی حرفه ای

PHOTOGRAPHY TELLS SUCH STORIES THAT CAN’T BE TOLD BY WORDS

خدمات ویدیویی

تولید تیزر های تبلیغاتی

یک تیزر تبلیغاتی با یک ایده خوب و کیفیت مناسب ، میتواند مانند یک ویروس عمل کند! از اکانت های اینستاگرام به تلگرام برود ، در آپارات پخش شود یا در فیسبوک به اشتراک گذاشته شود. در این فرآیند شما به راحتی شناخته میشوید. تنها نیاز واقعی شما یک ویدئوی تبلیغاتی خوب است.

فرآیند تولید تیزر در مجموعه نگاراد

ایده
نوشتن سناریو
پیش تولید
ضبط
تدوین اولیه
تدوین نهایی
انتشار

موشن گرافیک

ویدئو های موشن گرافیک که امروزه بسیار پر طرفدار شده اند ، نوعی از ویدئو می باشند که به صورت گرافیک متحرک به معرفی خدمات و محصولات شما می پردازند. ویدئوهای این سبک معمولا کوتاه هستند و به دلیل رنگ و لعاب فانتزی شان بسیار جذاب اند.

فرآیند تولید موشن گرافیک در مجموعه نگاراد

استراتژی
ایده و کانسپت
سناریو و استوری برد
طراحی گرافیک
تولید انیمیشن
تدوین
انتشار

استاپ موشن

استاپ موشن نوع خاصی از ساخت انیمیشن است که در آن فریم عکاسی شده و اشیاء در هر فریم حرکت کوتاهی دارند. با پخش پشت سر هم فریم ها در تعداد بالا انیمیشن شکل می گیرد. این نوع ویدئو برای ایده های خلاقانه بسیار کارآمد خواهد بود.

فرآیند تولید استاپ موشن در مجموعه نگاراد

ایده و کانسپت
سناریو و استوری­برد
آماده سازی صحنه
ضبط حرکت
تدوین
empty
انتشار

خدمات عکاسی

عکاسی حرفه‌ای

داشتن عکس هایی زیبا از محصول یا خدمات شما از پایه ای ترین نیازهای هر شرکت و کسب و کاری است که آن را معرفی میکند. و اگر که این عکس ها در سطح کیفیت بالایی باشند قطعا بر روی برندینگ و فروش شما نیز تأثیر خواهند داشت.

خدمات عکاسی حرفه ای در مجموعه نگاراد در حوزه های تخصصی ارائه میشود:

عکاسی رستوران و غذا

عکاسی صنعتی

عکاسی دکوراسیون و ساختمان

عکاسی خلاقانه برای تبلیغات

عکاسی از محیط کاری و تیم

دیدن نمونه کارها