خدمات نگاراد - طراحی وبسایت و اپلیکیشن

WEB/APP DEVELOPMENT

طراحی و اجرای وب سایت و اپلیکیشن

داشتن یک وبسایت با طراحی خوب و سرعت بالا برای هر کسب و کاری میتواند در جلب رضایت مشتری و افزایش فروش تاثیر بسزایی داشته باشد. سایت شما ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روزهفته شما را به دیگران معرفی می کند و به مشتریانتان خدمات میدهد، کاری که هیچ کارمندی نمی تواند برای شما انجام دهد. ما در نگاراد با برنامه ریزی استراتژیک برای وب سایت شما، سایت شما را طوری طراحی خواهیم کرد تا اهداف شما را در فضای دیجیتال محقق کند. علاوه بر سایت داشتن یک اپلیکیشن منطبق با وبسایت میتواند فضایی حرفه ای تر برای مشتریان شما ایجاد کند و منجر به تعهد بیشتر مشتری به شما بشود. خدمات ما در این بخش :

طراحی وبسایت | طراحی فروشگاهی اینترنتی | طراحی اپلیکیشن / نرم افزار موبایل | طراحی پرتال و CMS

IN WEBSITES ONE CLICK IS ENOUGH TO START A JOURNEY OF MAKING MONEY

خدمات

طراحی وبسایت

دنیایی که در آن همه ، بزرگ و کوچک ، پیر و جوان زمان قابل توجهی در فضای آنلاین سپری میکنند ! و یکی از بهترین راه هایی که بتوان همگان را از کسب و کار شما مطلع کرد میتواند یک سایت با طراحی و کاربری خوب و سرعت بالا باشد. وبسایتی که ما برایتان طراحی می کنیـم یک استراتژی خاص متناسب با نوع کسب و کارتان خواهد داشت که کمک خواهد کرد داستان برند شما بهتر به مـخاطبینتان انـتـقال داده بــشـود و هــمینطور ســایت شـما را تـبـدیل مـی کــند بـه یک فـروشـنـده ۲۴ سـاعته .

خدمات نگاراد - طراحی وبسایت
خدمات نگاراد - طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی فروشگاه اینترنتی

بازار سنتی : هزینه اجاره و هزینه جاری بالا ، تبلیغات نامؤثر ، فروش محدود به منطقه که اکثر بازاری ها از آن مینالند … اما با روی کار آمدن بازار مدرن یا همان فروشگاه های آنلاین ، بسیاری از هزینه های سنگین و مشکلات بازار سنتی از بین رفت و هرکس در هر سطحی از بازار میتواند محصولات و خدمات خود را به صورت آنلاین بفروشد. تیم نگاراد به صورت تخصصی با شماست تا با برنامه ریزی صحیح برای مارکتینگ شما بهترین فروشگاه آنلاین را برای شما طراحی کند و فروش شما را افزایش دهد.

طراحی اپلیکیشن / نرم افزار موبایل

مطمعنا در این روزها وسیله ای که همیشه و در همه جا حتی در خواب کنار ماست گوشی هوشمند ماست. پس میتوان گفت در دسترس ترین راه ارتباطی ما با فضای مجازی همین گوشی ماست. به همین دلیل اکثر برندها برای افزایش تعهد مشتری به برند و افزایش فروش ، برای محصولات و خدمات خود اپلیکیشن طراحی میکنند تا مشتریان آن ها در هر لحظه بتوانند نیاز خود را رفع کنند.

خدمات نگاراد - طراحی اپلیکیشن / نرم افزار موبایل
خدمات نگاراد - طراحی پرتال و CMS

طراحی پرتال و CMS

برای بسیاری از سازمان ها و شرکت ها با تعداد نیروی انسانی بالای ۲۰ نفر داشتن یک سیستم مدیریت اطلاعات (CMS) داخلی میتواند بر سامان بخشیدن به کارها و نظم کلی کمک کند. یکی از خدمات نگاراد طراحی پرتال کاربری و CMS برای سازمان ها و شرکت هاست. نیازهای شما موردبررسی قرار میگیرد و متناسب با نیازها ماژول های متفاوت در نظر گرفته میشود و در یک مجموعه کلی جمع و در آخر به صورت یک سرویس کلی ارائه میشود.

فرآیند پیاده سازی

تحقیق و تدوین استراتژی

در فاز اول ما درک صحیحی از پروژه و نیاز های شما پیدا خواهیم نمود و با انجام تحقیقات اولیه سعی خواهـیم کرد به یک اسـتراتژی مناسب برای پیـاده سازی سایت یا اپلیکیشن شما دست یابیم.

تولید محتوا

فاز بعدی تولید محتوا می باشد ، هر سایت و اپلیکیشنی هرچند کاربرپسند و زیبا و سریع باشد در هرصورت به محتوای مناسب نیاز دارد تا مخاطب را جذب و تأمین کند.

طراحی

قبل از ساخت هر چیزی طراحی مطرح میشود. در این بخش تیم نگاراد با بهره گیری از تجربیات و آخرین فناوری های هنر دیجیتال برای وبسایت یا اپلیکیشن شما طراحی را متناسب با برند و کسب و کار شما انجام میدهد.

پیاده سازی

در نهایت بخش برنامه نویسان ما شروع به کار خواهند نمود و طرح نهایـی شـده در بخـش طراحی را با دانش برنامه نویسی و کد نویسی خودشان به واقعیت تبدیل خواهند کرد.

تست و لانچ

پس از اتمام کدنویسی و اجرای اولیه حال باید دید که برنامه موردنظر نیازهای شما را کامل و بی نقص پاسخگوست یا نه. به همین دلیل قبل از پیاده سازی برای عموم برنامه مورد تست و عیب یابی قرار میگیرد و بعدش بــوووم !

طراحی واکنشگرا | Responsive Design

اما یک نکته مهم : یک نوشیدنی خوشمزه در هر لیوانی خوشمزه است… فرقی به بزرگی و یا کوچکی اش ندارد یک سایت حرفه ای هم مثل همون نوشیدنی خوشمزه میمونه فرقی نداره که شما از یک صفحه موبایل سایت را می بینید یا یک تلویزیون ۵۰ اینجی سایت شما در همه جا باید خوشمزه باشه ، یعنی چه در موبایل چه در لپ تاپ باید وبسایت شما درست نمایش داده شه که اینم ما بلدیم خیلی 🙂