تهران نایت باکس

ایده ى اولیه ى تهران نایت باکس مثل خیلى از استارت آپ ها و برند ها با هدف پر کردن یک خلا در بازار مشتریان شکل گرفت. خلا محدودیت ساعت سرویس دهى رستوران ها و محدودیت زمانى دلیورى بسته هاى غذایى. زندگى در شب هاى تهران جریان دارد، کم نیستند دورهمى هاى شبانه اى که تا پاسى از شب ادامه دارند، پس تهران نایت باکس آمد تا بسته هاى برگر و سوخارى و پیتزا را از ساعت ٧ شب تا ٣ پس از نیمه شب به این دور همى ها برساند. اولین قدم براى داشتن یک آمار فروش بالا، شناساندن نام تهران نایت باکس به مردم تهران بود. محتواى حساب شده اى براى اینستاگرام تهران نایت باکس آماده شد و با شروع پروژه هاى عکاسى و ساخت تیزر حس و حال بصرى این برند نیز به مشتریان انتقال پیدا کرد. برا آشنا کردن تعداد بیشترى از کاربران اینستاگرام با تهران نایت باکس، نیاز به ایجاد کمپین هاى متعدد اینفلوئنسر مارکتینگ احساس شد. پس از طى چند جلسه ى متعدد و بررسى لیستى از اینفلوئنسر هاى فعال در اینستاگرام، چندین اینفلوئنسر محبوب و مورد علاقه ى کاربران شناسایى و انتخاب شد. سپس کمپین ها به راه افتادند و همین اولین قدم بسیار موفقیت آمیز در شناساندن نام تهران نایت باکس بود. پس از گذشت تمامى این کمپین ها تهران نایت باکس در قلب مشتریان جا باز کرد و فروش این بسته هاى خوش طعم و عطر دو چندان شد.

برندینگ

تهران نایت باکس یک برند تازه متولد شده بود که هیچ یک از مردم تهران نامى از آن نشنیده بودند. این برند هاى جوان معمولا پروژه هاى جذابى براى برندینگ هستند و البته ریسک کار هم در آن ها بسیار بالاست. اولین هدف برندینگ تهران نایت باکس این بود که نام این برند به گوش تهرانى ها برسد و بدانند که یکى از نیاز هاى آن ها با این برند رفع خواهد شد. پس شروع به برند سازی در فضاى اینستاگرام کردیم. این طور شد که نام تهران نایت باکس کم کم سر زبان ها افتاد. ما باید کارى میکردیم تا حس زندگى شبانه را در تک تک المان هاى تهران نایت باکس پیاده میکردیم، پس شروع کردیم به طراحى ست هاى اداری و بسته بندى ها با تم قرمز و با همان فونت جذاب تهران نایت باکس. تمامى بسته بندى ها و ست هاى تهران نایت باکس بر مبناى لوگوى پرهیجان آن طراحى شد. همچنین تهران نایت باکس آفر هاى زیادى در بازه ى زمانى مسابقات جام جهانى داشت که به شناخته شدن هرچه بیشتر این برند کمک کرد.

تـدویـن
بـرنـامـه
مارکتینگ

می توان گفت مارکتینگ پلن یا برنامه ى بازاریابى بخشى از بیزنس پلن به حساب مى آید. مارکتینگ پلن یکى از مهم ترین برنامه ریزى هایى است که باید در مراحل ابتدایى هر کسب و کارى انجام داد. تدوین مارکتینگ پلن تهران نایت به عهده ى نگاراد بود. اولین قدم ما براى تدوین این برنامه این بود که مشخص کنیم تهران نایت باکس به وسیله ى بازاریابى قصد دارد که به چه اهدافى برسد. پس از مشخص کردن اهداف برند از بازاریابى باید مخاطبان شناسایى میشدند، کانال هایى که از طریق آن باید بازاریابى میکردیم مشخص مى شد، هزینه هاى مارکتینگ تا جاى ممکن به صورت دقیق برآورد میشد و… . تمامى این مراحل با تحقیق و درنظر گرفتن جوانب مختلف بررسى شدند و سرانجام برنامه ى کامل بازاریابى تهران نایت باکس تدوین شد.

بیـزینس
پــلـــن

در مراحل شروع به کار تهران نایت باکس، مثل هر کسب و کار نوپاى دیگرى باید قبل از هرچیز دیگرى بیزنس پلن یا طرح کسب و کار را به طور کامل تدوین کرد. وقتی طرح کسب‌وکار به صورت شفاف و متقاعد‌کننده تنظیم شود، در هر مرحله از کار تمرکز کل مجموعه را برای رسیدن به اهداف فردی و مالی هدایت خواهد کرد. یک بیزینس پلن خوب همچنین می‌تواند شرکا، سرمایه گزاران و تامین کنندگان بیشترى را براى همکارى با یک برند یا سرمایه گزارى جذب کند. از آنجایى که تدوین طرح کسب و کار تهران نایت باکس به عهده ى نگاراد بود، فعالیت هایى مثل مطالعه ى بازار هاى بالقوه، شناسایى نیاز هاى اولیه شرکت، برآورد هزینه هاى احتمالى، تدوین برنامه هاى بازار یابى، شناسایى تامین کننده ها و… اقداماتى بود که در راستاى این کار براى تهران نایت باکس انجام شد.

طـراحی لوگـو

عکاسی

طـراحی سایت

www.TNBox.ir/ Mainpage
www.TNBox.ir/ AboutUs
www.TNBox.ir/ FAQ
TNBox.ir

مـدیریـت
شبکه های
اجـتماعـی

بیشترین برنامه هاى برندینگ و مارکتینگ تهران نایت باکس از طریق اینستاگرام عملی شد. پس اینستاگرام تنها شبکه ى اجتماعى اى بود که تهران نایت باکس در آن فعالیت داشت. اکانت اینستاگرام تهران نایت باکس باید از تصاویر مناسب و هیجان انگیز، کپشن هاى جذاب و استورى هاى مناسب تعذیه میشد. همچنین پست ها باید در زمان هاى پر بازدید و به صورت منظم آپلود میشدند تا به بهترین شکل اثر بخش شوند. مدیریت تمامى این مراحل در اینستاگرام به عهده ى نگاراد بود.

کمپین های
تـبلیغــاتی

تهران نایت باکس براى اینکه بر سر زبان ها بیافتد، جذب فالور هاى اکانت و در نتیجه فروش کلى آن افزایش پیدا کند باید کمپین هایى را در فضاى مجازى راه مى انداخت. برنامه ریزى و اجراى کمپین هاى تبلیغاتى مناسب با جام جهانى از جمله کمپین هایى بود که نگاراد براى برند تهران نایت باکس طراحى کرد.

طراحی ست اداری

طراحـی
بســـته
بـنــدی

براى بسته بندى تهران نایت باکس باید جعبه اى طراحى میشد که انرژى و هیجان زیادى را منتقل کند و از تم لوگو و شعار برند هم تبعیت کند. پس جعبه جذاب تهران نایت باکس با رنگ اشتها برانگیز قرمز طراحى شد و غذا ها داخل این جعبه به دست مشتریان میرسید.

طـراحـی
فـرایـنـد
فــروش

طراحى فرایند فروش به معناى تعیین رویه و خط مشی فروش یک برند است که یکی از نکات بسیار حیاتی مدیریت فروش است. کارشناسان نگاراد با مطالعه و تحلیل بازار، پیش بینى فروش آینده، تعیین اهداف کمى ، طراحى استراتژى و برنامه ریزى، ایجاد بستر هاى مناسب براى فروش و تخصیص منابع مالى و انسانى برنامه ى فروش مناسب با تهران نایت باکس را طراحى کردند و با کنترل منظم عملکرد نیرو ها همواره در حال کنترل شرایط و جلوگیرى از ضرر و زیان ها بودند.

اینفلوئنسر
مـارکتینگ

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک اسال و آین بیشتری و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاور.

اشتراک