پیلو پرسی

پیلوپرسى مجموعه ى تولید کننده ى کوسن و پارچه هاى رو مبلى و رومیزى و سایر لوازم مرتبط با دکوراسیون و مبلمان است. این مجموعه فعالیت خود را در فضاى آفلاین شروع کرد و تقریبا میتوان گفت از روش هاى سنتى و روتین همیشگى براى فروش محصولات خود و جذب مشترى استفاده کرده است. بهرحال پیلو پرسى هم مانند سایر تولید کنندگان به این موضوع پى برد که براى جذب مشترى بیشتر و فروش گسترده تر، باید فضاى کارى، برندینگ و مارکتینگ خود را هم به محیط گسترده ترى ببرد و چه محیطى گسترده تر از دنیاى بى نهایت اینترنت! پس همین تمایل به ساختن یک کسب و کار آنلاین از دل دنیاى آفلاین باعث شروع همکارى نگاراد و پیلوپرسى شد. هدف مورد نظر پیلو پرسى از راه اندازى سایت، جذب مشتریان بیشتر و خریداران عمده علاوه بر خرده فروشى بود، پس این وظیفه ى نگاراد شد تا سایتى با سئو ى قوى طراحى کند تا در سرچ موتور هاى جست و جو به راحتى پیدا شود. استراتژى سئو ى پیلوپرسى پس از بررسى کى ورد هاى پرطرفدار تدوین و برنامه ریزى شد و کار تولید محتوا توسط تیم محتواى نگاراد کلید خورد. براى فروش بیشتر باید تمام سعى خود را بکنیم تا مشتریان به راحت ترین و در دسترس ترین فضاهاى ممکن دسترسى داشته باشند تا بتوانند به آسانى تنوع مدل ها را ببینند و سفارش بدهند. پس براى این مجموعه یک ربات تلگرام طراحى شد تا انواع مدل ها را در اختیار کاربران قرار دهد و سفارش مدل هاى مورد پسند آن ها را ثبت کند. بدیهى ست پس از انجام تمامى این مراحل کارى، کم کم پیلوپرسى در فضاى آنلاین شناخته شد و در نتیجه فروش این محصولات افزایش یافت و با روند آسان تر و مدرن ترى انجام شد.

طـراحی سایت

www.pillowpersi.com/ Mainpage
www.pillowpersi.com/ Shop
www.pillowpersi.com/ AboutUs
PillowPersi.com

طراحی
ربــات
تلگـرام

پیلو پرسی برای ارتباط راحت تر با مشتریان خود به دنبال یک راه حل بود، پس ما ربات تلگرام را به این شرکت پیشنهاد دادیم. ربات تلگرام پیلوپرسی طراحی شد تا توسط آن مشتریان بتوانند در همان فضای تلگرام انواع محصولات آن را ببینند، جزییات آن را بدانند و حتی در صورت لزوم محصول یا محصولات مورد نظرشان را سفارش دهند.

طـراحـی
فـرایـنـد
فــروش

نگاراد فرآبند فروش پیلوپرسی را نیز طراحی کرد. به این صورت که مشتریانی که برای اولین بار از پیلوپرسی خرید می کنند، از کجا با این برند آشنا می شوند؟ در مراحل بعدی هم قدم به قدم چه خدماتی باید به مشتری ارائه شود تا مشتری به برند وفادار بماند و در آخر چه کنیم که فرآیند فروش بیشترین بازگشت سرمایه را برای پیلوپرسی داشته باشد؟

سـئـو

وب سایت پیلو پرسی طراحی شد تا مشتریان راحت تر بتوانند تمامی محصولات تولید شده در پیلو پرسی را ببینند، اطلاعات لازم از این برند را مطالعه کنند و راحت تر تصمیم بگیرند. وب سایت پیلو پرسی توسط نگاراد طراحی شد و با کمک کلید واژه های رایج و پر بازدید، محتوای مناسب با آن تهیه شد و در وب سایت گذاشته شد تا این سایت توسط موتور های جست و جو شناخته شود و آمار بازدید و فروش آن افزایش یابد.

اشتراک