ووچه

وچه یک فروشگاه اینترنتى است که تمرکز اصلى آن بر فروش اکسسورى ست. نگاراد از لحظه ى شروع به کار وچه تا حال حاضر همراه همیشگى وچه بوده است. از ایده پردازى اولیه تا تدوین بیزنس پلن و مارکتینگ پلن باهم قدم در دنیاى فروش آنلاین گذاشته اند و تا همین لحظه تک تک امور مربوط به برندینگ و مارکتینگ وچه بر عهده ى نگاراد است. چالش اصلى وچه مثل هر برند نوپاى دیگرى این است که چگونه راه خود را در ذهن و قلب بازار هدف و مشتریان بالقوه باز کند. تیم نگاراد براى وچه یک استراتژى درخور محصولاتش تدوین کرد تا هرچه سریع تر برند سازى و بازاریابى این برند در اینستاگرام آغاز شود. وچه براى ادامه ى حیات و رشد خود به یک وب سایت بسیار قدرتمند نیاز داشت تا فروش آنلاین خود را شروع کند. اولین ویژگى این سایت طراحى شیک و ساده ى آن و سئو ى قوى ست تا بتواند در صدر لیست نتایج سرچ موتور هاى جست و جو قرار بگیرد و مخاطبین بیشترى با محصولات وچه آشنا شوند. این پروژه به یک استراتژى سئو ى قوى و فراتر از حد تصور احتیاج داشت تا در بین رقباى بزرگ و به نام وچه سرى در سرا دربیاورد. پس در یک پروسه ى کاملا اصولى، استراتژى محتواى سئو تدوین شد و محتواى متنى و تصویرى موجود در سایت و مجله ى اینترنتى آن با موشکافى و وسواس تمام آماده شد. هم چنین طراحى بسته هاى ارسالى در دپارتمان آرت نگاراد انجام شد. خوشبختانه وچه زود تر از آن چیزى که فکر میکردیم به ثبات رسید و روند رشد خود را طى کرد و توانست به فروش و جایگاه سازى خوبى برسد. این راه و همکارى نگاراد و وچه همچنان ادامه دارد و همواره به اشتیاق پیشرفت آن افزوده خواهد شد.

برندینگ

در ایران شرکت ها و وب سایت هاى زیادى وجود دارند که در حوزه ى مد و لباس فعالیت میکنند. وچه ى جوان براى اینکه بتواند در اولین روز هاى شروع به کارش در رقابت سنگین با رقباى مطرح خود جان سالم به در ببرد و خود را بر سر زبان ها بیندازد باید با یک استراتژى خاصى کار خود را شروع میکرد که روش کارش را از سایر رقیب هایش متمایز کند. پس وچه طبق شعار خود ( learn, shop, inspire) فروش محصولاتش را در کنار فروش یک دوره ى آموزش آنلاین استایل رسمى خانم ها آغاز کرد. این کار باعث شد تا وچه به عنوان برندى شناخته شود که محصولاتش را بسته به نیاز مخاطبانش و طبق اصول خوش پوشى آن ها به فروش میرساند. وچه در برابر مشتریان خود صداقت دارد، پس باید این صداقت در طراحى لوگو، طراحى ست ادارى، طراحى بسته بندى و طراحى سایت به بهترین شکل خود را نشان میداد.

بیـزینس
پــلـــن

در شروع هر کسب و کارى باید قبل از هرچیز بیزنس پلن یا طرح کسب و کار را به طور کامل تدوین کرد. وقتی طرح کسب‌وکار به صورت شفاف و متقاعد‌کننده تنظیم شود، در هر مرحله از کار تمرکز کل مجموعه را برای رسیدن به اهداف فردی و مالی هدایت خواهد کرد. یک بیزینس پلن خوب همچنین می‌تواند افراد و سازمان‌هایی مانند بانک‌ها را به سرمایه‌گذاری در یک کسب‌وکار ترغیب کند. از آنجایى که نگاراد تمامى پروسه ى برندینگ وچه را به عهده گرفته بود، پس تدوین این برنامه ى مهم و کلیدى نیز بر عهده ى ما بود. مطالعه ى بازار هاى بالقوه، شناسایى نیاز هاى اولیه شرکت، برآورد هزینه هاى احتمالى، تدوین برنامه هاى بازار یابى، شناسایى تامین کننده ها و… از اقداماتى بود که وچه براى تدوین طرح کسب و کار وچه انجام داد.

تـدویـن
بـرنـامـه
مارکتینگ

مارکتینگ پلن یا برنامه بازاریابی ، سند یا طرحی است که برنامه ها و فعالیت های تبلیغاتی و بازاریابی شرکت را برای سال هاى آتی آن مشخص می کند. مارکتینگ پلن توضیح می دهد چه فعالیت هایی، در چه زمان و توسط چه افرادی باید انجام شود تا اهداف استراتژی بازاریابی شرکت تحقق یابد. براى تدوین این برنامه، اهداف وچه از بازاریابى، مخاطبان وچه و کانال هاى اجراى مارکتینگ، هزینه هاى مارکتینگ و بسیارى دیگر از موارد با دقت و موشکافى بررسى و مشخص شد و تحت یک برنامه ى منسجم ارائه شد.

طـراحی لوگـو

طـراحی سایت

www.vocheh.com/ Mainpage
www.vocheh.com/ About
www.vocheh.com/ MenPerfumes
Vocheh.com

مـدیریـت
شبکه های
اجـتماعـی

بخش زیادى از برنامه هاى مارکتینگ و برندینگ وچه در شبکه هاى اجتماعى قابل اجرا شدن بود. به دلیل محبوب بودن حوزه ى مد و لباس، افراد زیادى در اینستاگرام دنبال کننده ى موضوعات مرتبط با آن هستند. نگاراد تمامى محتواى موجود در اینستاگرام وچه را تولید کرده و آن را در بهترین ساعات و به طور منظم در معرض دید مخاطبان قرار میدهد. هم چنین با اجرا کردن کمپین هاى مختلف، برگزارى مسابقات و اینفلوئنسر مارکتینگ به شناسایى و رشد وچه در شبکه هاى اجتماعى کمک کرد.

دیجـیتال
مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ وچه به دو طریق جلو میرود: یکى از بستر هاى عملى کردن برنامه هاى دیجیتال مارکتینگ وچه شبکه هاى اجتماعى مثل اینستاگرام است. یک راه دیگر و بسیار کارامد طراحى سایت و مدیریت محتواى آن است. با یک سایت قوى و تولید مطالب مناسب وب سایت در صدر نتایج گوگل قرار میگیرد و افرادى بیشترى به آن مراجعه کرده و از آن خرید میکنند.

سـئـو

سئو یا امتیاز در موتور هاى جست و جو از مهم ترین ابزارهایى است که میتواند به افزایش ترافیک سایت و افزایش فروش کمک کند. نگاراد با طراحى یک سایت با ظاهر و سرعتى استاندارد، استفاده از کى ورد هاى مناسب و رایج و تولید محتواى مطابق با استاندارد هاى گوگل توانست در طى چندین مدت سئو ى وب سایت وچه را بهبود دهد و آن را در اولین نتایج جست و جوى گوگل بیاورد.

طراحی ست اداری

تبلیغـات
آنـلایـن

یکى از مهم ترین خدمات نگاراد تبلیغات آنلاین است. تبلیغات آنلاین شامل تمامى مواردى است که در بخش هاى بالایی اشاره کردیم. بازاریابی و تبلیغات در اینستاگرام خود وچه، راه اندازى یک وب سایت و افزایش امتیاز در گوگل هم به نحوى این مفهوم را در بر میگیرند. یکى از بهترین و کاربردى ترین راه هاى تبلیغات در اینستاگرام اینفلوئنسر مارکتینگ بود. وچه از این روش توانست همکارى هاى زیاد و موفقیت آمیزى با بلاگر ها داشته باشد و کاربران را با برند خود آشنا کند.

بازاریـابی
محتوایی

تقریبا در هر جایى که حرف از بازاریابى محتوایى میشود، این جمله ى بیل گیتس به چشم میخورد:”محتوا پادشاه است.” بعد از تولید محصول یا طراحى فرآیند خدمت دهى، باید بتوانیم کسب و کارمان را به خوبى به دیگران معرفى کنیم، در ذهن و قلب شان نفوذ کرده، اعتماد آن ها را جلب کنیم و بتوانیم آن ها را متقاعد کنیم تا محصولات ما را خریدارى کرده یا از خدمات ما استفاده کنند. در این صورت است که انگار ما به کمک محتوا توانسته ایم بازاریابى کنیم و در انتها فروش خود را افزایش دهیم. نگاراد با تولید محتواى متنى مناسب و جذاب براى اینستاگرام، وب سایت و بلاگ وچه و با تولید محتواى بصرى مثل ویدیو ها و تیزر هاى هیجان انگیز و عکس هاى حرفه اى و زیبا تاثیر زیادى در روند بازاریابى وچه گذاشت.

طـراحـی
فـرایـنـد
فــروش

طراحى فرایند فروش به معناى تعیین رویه و خط مشی فروش یک برند است که یکی از نکات بسیار حیاتی مدیریت فروش است. کارشناسان نگاراد با مطالعه و تحلیل بازار، پیش بینى فروش آینده، تعیین اهداف کمى ، طراحى استراتژى و برنامه ریزى، ایجاد بستر هاى مناسب براى فروش و تخصیص منابع مالى و انسانى برنامه ى فروش مناسب با وچه را طراحى کردند و با کنترل منظم عملکرد نیرو ها همواره در حال کنترل شرایط و جلوگیرى از ضرر و زیان ها هستند،

اشتراک