تاماریس

تاماریس یک کمپانى تولید کننده ى کیف و کفش زنانه در آلمان و یکى از محبوب ترین و با کیفیت ترین برند هاى مورد استفاده در قاره ى اروپاست. محصولات این برند توسط نمایندگى رسمى تاماریس وارد ایران شد. در همان سال هاى اولیه ى وارد شدن این برند به ایران کمتر کسى پیدا میشد که حتى نام این برند آلمانى را شنیده باشد. نگاراد دست به کار شد تا ایرانیان را با نام این برند خوش سابقه آشنا کند و کمک کند تا فروش این برند افزایش پیدا کند. در جلساتى که با نمایندگى فروش تاماریس برگزار شد تمامى جوانب سنجیده شد و تصمیم بر این شد تا برندینگ و مارکتینگ تاماریس در فضاى آنلاین شروع شود. نخست استراتژى محتوایى اینستاگرام تاماریس برنامه ریزى شد تا نام تاماریس گوش به گوش به جامعه ى بزرگى از کاربران فضاى اینستاگرام برسد. چندى پس از برندینگ و معرفى نام تجارى، فروش آنلاین نیز آغاز شد و براى سهولت روند خرید و فروش سایت تاماریس ایران راه اندازى شد. سایت تاماریس ایران براى شناخته شدن در دنیاى آنلاین نیازمند یک سئو ى قوى بود تا در صفحه ى اول نتایج سرچ موتور هاى جست و جو ظاهر شود.در نتیجه استراتژى سئو با کلید واژه هاى پرطرفدار نیز برنامه ریزى شد و پس از آن تیم محتواى نگاراد شروع به ساختن محتوا کردند. تمامى این تلاش ها باعث شد تا ما به هدف مهم خود که شناساندن برند تاماریس به بازار و افزایش فروش بود برسیم.

تـولـید
محـتوا

تاماریس براى رسیدن به اهداف برندینگ و مارکتینگ خود نیاز داشت تا محتواهاى بیشترى به اشکال مختلف در اختیار مشتریان و مخاطبینش قرار دهد. نگاراد تولید تمامى محتواى اینستاگرام تاماریس را به عهده داشت. این محتوا ها باید بر طبق جنسیت مخاطبان که همگى خانم هاى رنج سنى ٣٠ به بالا بودند نوشته میشد. از طرف دیگر تاماریس براى افزایش سئو ى سایت خود و شناخته شدن توسط گوگل و سایر موتور هاى جست و جو میبایست محتواى قوى و کاربردى را در بلاگ خود منتشر میکرد تا سوالات و دغدغه هاى مخاطبین و مشتریان بالقوه اش را پاسخگو باشد. تولید محتواى بلاگ وب سایت تاماریس و لید مگنت آن بر عهده ى تیم تولید محتواى نگاراد بود.

بازاریـابی
محتوایی

تقریبا در هر جایى که حرف از بازاریابى محتوایى میشود، این جمله ى بیل گیتس به چشم میخورد:”محتوا پادشاه است.” بعد از تولید، وارد کردن محصول یا طراحى فرآیند خدمت دهى، باید بتوانیم کسب و کارمان را به خوبى به دیگران معرفى کنیم، در ذهن و قلب شان نفوذ کرده، اعتماد آن ها را جلب کنیم و بتوانیم آن ها را متقاعد کنیم تا محصولات ما را خریدارى کرده یا از خدمات ما استفاده کنند. در این صورت است که انگار ما به کمک محتوا توانسته ایم بازاریابى کنیم و در انتها فروش خود را افزایش دهیم. نگاراد با تولید محتواى متنى مناسب براى اینستاگرام و بلاگ تاماریس تاثیر زیادى در روند بازاریابى این برند آلمانى در ایران گذاشت.

طـراحی سایت

www.tamarisiran.com/ Mainpage
www.tamarisiran.com/ Shop
www.tamarisiran.com/ AboutUs
TamarisIran.com

مـدیریـت
شبکه های
اجـتماعـی

همانطور که گفتیم، بخش عظیمى از برنامه ى مارکتینگ و برندینگ تاماریس در اینستاگرام اجرا میشد. نگاراد مدیریت اکانت اینستاگرام تاماریس را به عهده داشت و با تولید محتواى مناسب با توجه به مخاطبان و جنسیت آنها توانست تا حدود نسبتا خوبى با آنها برقرار کند. همچنین پست گزارى هاى منظم و در ساعت هاى پر بازدید باعث رشد اکانت تاماریس شد.

طـراحـی
فـرایـنـد
فــروش

طراحى فرایند فروش به معناى تعیین رویه و خط مشی فروش یک برند است که یکی از نکات بسیار حیاتی مدیریت فروش است. کارشناسان نگاراد با مطالعه و تحلیل بازار، پیش بینى فروش آینده، تعیین اهداف کمى ، طراحى استراتژى و برنامه ریزى، ایجاد بستر هاى مناسب براى فروش و تخصیص منابع مالى و انسانى برنامه ى فروش مناسب با تاماریس را طراحى کردند و با کنترل منظم عملکرد نیرو ها همواره در حال کنترل شرایط و جلوگیرى از ضرر و زیان ها بودند. همچنین با معرفى تاماریس در سایر وب سایت هاى فروش آنلاین و فروشگاه هاى تهران رشد زیادى را فروش تاماریس شاهد بودیم.

اشتراک